Dark side of the moon The Wall Wish You Were Here Achtung Baby HTDAAB Led Zeppelin Led Zeppelin Led Zeppelin Led Zeppelin Use Your Illusion I Use Your Illusion II Coma Dżem Nowoczesne przeglądarki
niedziela, 08 marca 2009

Mężczyźni po prostu uwielbiają ten serial. Ja też. I wcale mnie to nie dziwi. Dlaczego?

1. Hank śpi z prawie każdą kobietą, którą spotka

Czy to poznana w księgarni małolata, czy prezenterka popularnego programu kulinarnego, wszystkie kobiety chcą przerżnąć Hanka. Który mężczyzna by tak nie chcał? Umówmy się, Karen jest niczego sobie i kibicujemy głównemu bohaterowi w odzyskiwaniu jej, ale jeśli już ukochana kobieta nas opuszcza, to chcielibyśmy, by nasze życie seksualne wyglądało jak w tym serialu. Zresztą nie tylko życie seksualne. Przecież milo by było wylądować w domu otocznego wianuszkiem niestarzejących się grouppies Lee. Wracając do sedna, nie chodzi tylko o Hanka. Przecież nawet średnio atrakcyjny Runkle ma niezłe powodzenie. Romans z diaboliczną sekretarką, seks z Daisy z branży porno, to nie jest coś co przytrafia się wiekszości facetów, przynajmniej niezbyt często. I to jest powód numer jeden.

2. Hank jest mimo wszystko porządny

Tak, niby uprawia seks ze wszystkimi kobietami w Los Angeles, ale tak naprawdę marzy o stałym związku, kocha córkę i ma garść zasad, które przestrzega. Nie jest złośliwy, nie chce nikomu zrobić krzywdy. W skrócie: nie dość, że to skurczybyk, to do tego porządny.

3. Kalifornia, klimat, muzyka

Ostatni składnik układanki. Migawki z podróży czarnym porshe bez prawego światła po Sunset Boulevard i przestronne domy sprawiają, że zaglądam do kalifornijskich serwisów nieruchomości w poszukiwaniu okazji, domy powinny być ranie. A może rzucić to wszystko w cholerę, przecież tam zawsze jest ciepło i nigdy nie pada... Na deser muzyka. Californication wyjątkowo opiera się o muzykę. Trochę przykurzyną, o nieśpiesznym rytmie, idealną do nocnego jeżdzenia w kabriolecie po ulicach Los Angeles.I o tym chyba najbardziej marzę.